All Products
Keywords [ astm copper wire rod ] match 220 Products.
Alloy Aluminum Wire Rod 2024 5058 6061 7075/ 0.2-10mm in Coils with BV-SGS-Mtc Test
| Model NO.: | BYAS-106 |
|---|---|
| Thickness: | 0.3-6mm Or Customized |
| Length: | Customized |
High Purity C2600 C2680 C1220 Copper Sheet Plate H59 H63 Flat Custom Size
| Grade: | C2600 C2680 C1220,Custom |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS |
| Shape: | Plate |
C68700 C70600 C71500 Nickel Plated Copper Sheet Plate Tp1 Tp2 Tu1 Tu2 T2 For Decoration
| Product Name: | Nickel Plated Copper Plate Sheet |
|---|---|
| Thick: | Customized |
| Material Grade: | C68700 C70600 C71500 |
Welding ASTM Ss 304 201 316 1020 3003 7075 2024 S235jr S355jr Round Rod Bar Stainless Steel/Carbon Steel Bar Aluminum/Mould Bar
| Model NO.: | BY-CB024 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Color Coated |
| Alloy: | Alloy |
Forged Carbon Steel Bar/Rod ASTM 1015 SAE 1045 1020 A36 10mm 12mm 16mm 25mm Hpb235 Hpb300 HRB335 HRB400 Rebar
| Surface Treatment: | Color Coated |
|---|---|
| Alloy: | Alloy |
| Special Use: | Mold Steel, Free Cutting Steel, Cold Heading Steel |
C17200 C17300 C17500 C17510 99.99% Pure Bronze Copper Plate Sheets For Construction
| Product Name: | Copper Sheet |
|---|---|
| Thick: | Custom |
| Material Grade: | C17200 C17300 C17500 C17510 |
1MM C12200 C11000 Copper Sheet Plate
| Product Name: | Copper Sheet |
|---|---|
| Thick: | Custom |
| Material Grade: | C17200 C17300 C17500 C17510 |
C1100 C11000 C26800 C33000 C71500 Copper Plate Sheet 99.9% Pure For Construction
| Product Name: | Copper Sheet Plate |
|---|---|
| Thick: | As Your Request |
| Material Grade: | C1100 C11000 C26800 C33000 C71500 |
JIS Standared C2720 C22000 99.9 Pure H62 Brass Copper Sheet Plate For Industry
| Product Name: | Brass Sheet |
|---|---|
| Thick: | Custom |
| Material Grade: | C2720 C22000 |
0.3mm 3mm 5mm 20mm Thickness T2 4x8 70600 C70610 Copper Plate Copper For Industry
| Product Name: | 0.3mm 3mm 5mm 20mm Thickness T2 4x8 70600 C70610 Copper Plate Copper For Industry |
|---|---|
| Thick: | 0.3mm 3mm 5mm 20mm,Custom Thickness |
| Material Grade: | 70600 C70610 T2,As Your Request |


