All Products
316 Stainless Steel Pipe Male Female Threaded Tubes M4 M6 M8 M10 M12 Full Threading 3m Length
| Model NO.: | BYAS-238 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
ASME SA789 S31803 2205 Duplex Stainless Steel Tube Pipe with 1mm-150mm Wall Thickness
| Model NO.: | BYAS-237 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
1.5 mm Thickness 316 Stainless Steel Pipe for 304 Grade in 300 Series
| Model NO.: | BYAS-236 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
3m Length ASTM A36 A53 A500 BS 1387 Pipe Hot DIP Galvanized Stainless Steel Round Galvanized Tube
| Model NO.: | BYAS-235 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Corrosion Resistant Stainless Steel Pipe and Tube Prices Od 6mm-2500mm Polished Round
| Model NO.: | BYAS-234 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
300 Series Stainless Steel Tube with Bright Polished Surface Inox 316L Pipe/Tube
| Model NO.: | BYAS-233 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Technique Hot Rolled Hollow Iron Pipe Welded Black Steel Pipe Tube for Rectangle Section
| Model NO.: | BYAS-232 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
GB Standard Stainless Steel Pipe AISI ASTM A249 Ss 201 304 304L 316 316L Inox Tube for Boiler Heat Exchanger Tube 316L Capacity 20000 Tons Per Year
| Model NO.: | 201 304 304L 316 316L |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Customized 316L Steel Pipe Tube ASTM Stainless Steel Tube for Wall Thickness 1mm-150mm
| Model NO.: | Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Seamless Inox Stainless Steel Tube for Boiler Heat Exchanger Tube 316L Customized AISI ASTM A249 Ss 201 304 304L 316
| Model NO.: | BY-SS-T38 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |


