All Products
201 304 310 316 316 L Ba 2b No. 4 Mirror Surface Stainless Steel Round Bar 2mm 3mm 6mm
| Model NO.: | 304 316 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Bright |
| Treatment: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, Etc |
Samples AISI Ss 201 202 304 304L 309S 310S 316L 321 409L 410 430 904L 2205 2507 2101 Stainless Steel Bar
| Model NO.: | 304 316 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Bright |
| Treatment: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, Etc |
Customized Request 304 316 Stainless Steel Barrod with 12m Length
| Surface Treatment: | Polished |
|---|---|
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
| Od: | 5.5~500mm |
Wuxi Steel Rebar Deformed Stainless Steel Bar Iron Rods for Structural Applications
| Surface Treatment: | Polished |
|---|---|
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
| Od: | 5.5~500mm |
Hot Rolled Technique Stainless Steel Bar 304 316 with Capacity of 20000 Tons Per Year
| Model NO.: | 304 316 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
ASTM Standard AISI Round Bar 304 316 316L Stainless Steel 1.4301 SUS304 Rod Od 5.5-500mm
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
ASTM 201 304 310 316 321 904L A276 2205 2507 4140 310S Round Stainless Steel Rod
| Surface Treatment: | Polished |
|---|---|
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
| Od: | 5.5~500mm |
Stainless Steel Rod Custom 465 Heat Treatment Normalized Customization
| Surface Treatment: | Polished |
|---|---|
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
| Od: | 5.5~500mm |
Shandong of Stainless Steel Bar for Construction Decoration Hot Rolled Technique
| Surface Treatment: | Polished |
|---|---|
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
| Od: | 5.5~500mm |
JIS Standard Stainless Steel Round Bar 304L 316L 904L 310S 321 with ISO Certification
| Surface Treatment: | Bright |
|---|---|
| Treatment: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, Etc |
| MOQ: | 0.5ton |


