All Products
Certified AISI 304 316 316L Square Stainless Steel Bar 1.4301 / SUS304 Square Rod 12mm
| Model NO.: | BYAS-362 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Hot Rolled 300 Series Stainless Steel Rod/Bar
| Model NO.: | 316 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
5.8m Stainless Steel Rod 201 304 310 316 316L Ba 2b No. 4 Mirror Surface Round Bar 2mm 3mm 6mm
| Model NO.: | BYAS-360 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
ASTM A276 420 8mm Stainless Steel Rod Solid Ss Square Bar Grade 300 Series Customized
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Stainless Steel Bars AISI 201 301 302 304 309S 310S 316 316L 321 904L for Products
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Class/Grade S43000/S41008/S41000/S42000 Carbide Rod for Producing Endmills and Drills
| Model NO.: | BYAS-359 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Stainless Steel Bars AISI 201 301 302 304 309S 310S 316 316L 321 904L for DIN Standard
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
GB Standard 201 304 316 316L Bright Round Stainless Steel Rod for Customization Option
| Model NO.: | 316L |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
RoHS Certified 304 201j1 201j2 201j3 316 420 410 Stainless Steel Round Bar for Samples
| Model NO.: | 304 201j1 201j2 201j3 316 420 410 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
5.5-500mm Od ASTM AISI Ss Round Square Hexagonal Flat Channel Angle Carbon Steel Bar Rod
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |


