All Products
SUS/DIN/JIS/ISO 316/316L Stainless Steel Square/Round Bar for Customer Requirements
| Model NO.: | 316 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Corrosion Resistant Stainless Steel Rods 309S/310S/316ti from with EN Certification
| Model NO.: | 309s |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Stainless Steel Bar 309S/310S/316ti with Class/Grade S43000/S41008/S41000/S42000
| Model NO.: | 310S |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
201 304 304L 316 316L 309S/310S/321 430 Bright Polished Round Rod 304 Stainless Steel Bar
| Model NO.: | 321 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
20000 Tons Per Year Capacity Stainless Steel Round Bar Angle Cold Drawn Flat Bar
| Model NO.: | Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Heat Treatment Stainless Steel Rod 304 Round Bar in 3mm 4mm Diameter for Assurance
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
304L 316L 317L 318L Stainless Steel Round Bar Rod with GB Certification
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Galvanized/Carbon/Prepainted/Color-Coated/Zinc-Coated/Aluminum/Galvalume/Corrugated Roofing/Iron Technique Hot Rolled Od 5.5-500mm
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Hot Rolled ASTM 304 316 310S 2Cr13 Solid Rod for S43000/S41008/S41000/S42000 Standard
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
300 Series SUS304 Stainless Steel Round Square Flat Bar Iron Bar within ASTM Standard
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |


