All Products
6m Customize Precision Stainless Steel Metal Rod Class/Grade S43000/S41008/S41000/S42000
| Model NO.: | BYAS-356 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Polished Rectangular Stainless Steel Square Bar 904L 316L 304 S43000/S41008/S41000/S42000
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Stainless Steel Hexagonal Rod 1.4523 8mm 10mm S45c Carbon Steel Round Bar for Market
| Model NO.: | BYAS-354 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
AISI 416 316 304 Stainless Steel Bars and Rods Hex Rod 5mm Barra De Acero Inoxidable
| Model NO.: | BYAS-353 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Customized Request High Precision Stainless Steel Ingot 304 316 2205 Round Square Bar
| Model NO.: | BYAS-352 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
416 Stainless Steel Round Bar Heat Treatment Normalized / Annealed / Quenched / Tempered
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Certified DIN 1.4401 316 Stainless Steel Round Hexagonal Flat Bar Hot Rolled Technique
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
201 430 321 309S 310S 904L 630 631 2205 2507 316 316L 304 Stainless Steel Round Bar
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
AISI ASTM A269 Tp Ss 310S 2205 2507 C276 201 304 304L 321 316 316L Stainless Seamless Steel Pipe/Welded Tube 304
| Surface Treatment: | Bright |
|---|---|
| Treatment: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, Etc |
| MOQ: | 0.5ton |
S43000/S41008/S41000/S42000 Stainless Steel Bright Solid Rod for Heavy-Duty Industries
| Model NO.: | BYAS-351 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |


