All Products
Round/Square/Angle/Flat/Channel 201 202 304 316 316L 317L 310S 309S 321 410 430 904L 220
| Model NO.: | 317L |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
5.5-500mm Od Carbon Steel Pipe/Rod Aluminum Ingot Stainless Steel Bar Copper/Brass Bar
| Model NO.: | Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
AISI ASTM Ss 304 201 316 1020 3003 7075 2024 S235jr S355jr Round Rod Bar for Aluminum/Mould
| Model NO.: | 3003 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Cold Drawn Stainless Steel Round Bar Angle Flat Bar for S43000/S41008/S41000/S42000
| Model NO.: | Stainless Steel Round Bar |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Directly Sells Customized 304 Stainless Steel Round Bars with OD of 5.5-500mm
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
201/304/310/316/317/410/430 Welded Stainless Steel Tube Cold-Drawing Technique 3m Length
| Surface Treatment: | Polished |
|---|---|
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
| Od: | 6mm-2500mm |
RoHS Certified BYAS-339 17-4pH Stainless Steel Round Bar for Heavy Duty Applications
| Model NO.: | BYAS-339 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
Polished/Mirror/Bright Finish Round Ss Steel Tube Od 6mm-2500mm Technique Cold-Drawing
| Surface Treatment: | Polished |
|---|---|
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
| Od: | 6mm-2500mm |
201 304 Decorative Ping Tube 69 Stainless Steel Pipe with 20000 Tons Per Year Capacity
| Surface Treatment: | Polished |
|---|---|
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
| Od: | 6mm-2500mm |
Manufacturers Offer 300 Series Stainless Steel Tube with 20000 Tons Capacity Per Year
| Surface Treatment: | Polished |
|---|---|
| Length: | 12m, 6m, 5.8m, 3m |
| Od: | 6mm-2500mm |


